Başgül'e hoş geldiniz

Başgül Avukatlık Bürosu, Ankara ve İstanbul’daki ofisleriyle, müvekkillerinin kendine özgü ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve sonuca odaklı bir avukatlık hizmeti sağlamayı ilke edinmektedir.

Sanatçı: Mustafa DEMİRPENÇE

Ekibimiz

Erdem Başgül

Yönetici Ortak, Ankara

Erdem, proje finansmanı ve tahkim işlerinden sorumlu ortaktır. 2021 yılında Başgül Avukatlık Bürosu’nu kurmadan önceki meslek hayatında, saygın uluslararası ve yerel avukatlık bürolarında çalışmıştır. Enerji ve altyapı sektörlerine yoğunlaşan Erdem, özellikle bu sektörlerdeki birçok önemli proje finansmanı işinde ve tahkim davasında yer almıştır.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans (2010)
Türkiye Barolar Birliği (2012)
Kartvizit

Aşkın Karaduman

Ortak, İstanbul

Aşkın, şirketler hukuku, fikri sınai haklar hukuku ile birleşme ve devralma işlemlerindeki yaklaşık 15 senelik tecrübesi ile Başgül Avukatlık Bürosu’na ortak olarak katılmıştır. Saygın uluslararası ve yerel avukatlık bürolarında çalışan Aşkın, kariyeri boyunca yabancı unsurlu ve karmaşık yapıya sahip işlemlerde önde gelen yerli ve yabancı yatırımcıları temsil etmiştir.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans (2003)
Türkiye Barolar Birliği (2006)
Kartvizit

Meriç Bahçıvancı

Ortak, Ankara

Meriç, dava takibi, iş hukuku ile icra ve iflas konularından sorumlu ortaktır. Meriç özellikle işçi alacakları ve inşaat uyuşmazlıkları konusunda kapsamlı tecrübeye sahiptir. Kariyeri boyunca icra takipleri ile iflas, konkordato ve yeniden yapılandırma işlemlerinde birçok müvekkili temsil etmiştir.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans (2011)
Türkiye Barolar Birliği (2012)
Kartvizit

Ali Topuz

Danışman, İstanbul

Ali, kendi bürosunun yanı sıra, Başgül Avukatlık’ta da spor hukukuna ilişkin konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Türk mahkemeleri, TFF Hukuk Kurulları, FIFA UÇK ve CAS Tahkim Kurulu’nda önde gelen birçok sporcu, antrenör ve kulübü temsil etmiş, içtihat oluşturan kararların alınmasında rol oynamıştır. Türk kulüpleri ile dünya çapında tanınan bazı futbolcular arasındaki sözleşmelerin müzakerelerini yönetmiştir.

Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans (2013)
Türkiye Barolar Birliği (2014)
Kartvizit

İletişim

Ankara Ofisi:

Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa Mah, Billur Sk. No. 29/2
06680 Çankaya / Ankara

İstanbul Ofisi:

Akasya Residence A Kule Kat: 26D No. 150
34403 Üsküdar / İstanbul