Başgül'e hoş geldiniz

Başgül Avukatlık Bürosu, Ankara ve İstanbul’daki ofisleriyle, müvekkillerinin kendine özgü ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve sonuca odaklı bir avukatlık hizmeti sağlamayı ilke edinmektedir.

Sanatçı: Mustafa DEMİRPENÇE

Ekibimiz

Erdem Başgül, MCIArb

Yönetici Ortak, Ankara

Erdem, proje finansmanı ve tahkim işlerinden sorumlu ortaktır. 2022 yılında IFLR tarafından Türkiye’nin proje finansmanı uzmanları arasında gösterilmiştirtir. Erdem ayrıca Chartered Institute of Arbitrators üyelerindendir (MCIArb). Enerji ve altyapı sektörlerine yoğunlaşan Erdem, özellikle bu sektörlerdeki birçok önemli proje finansmanı işinde ve tahkim davasında yer almıştır. Erdem ayrıca ilgili TFF Kurulları, FIFA UÇK ve CAS Tahkim Kurulu nezdindeki uyuşmazlıklarda futbol kulüplerini ve sporcuları temsil etmektedir.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans (2010)
Türkiye Barolar Birliği (2012)
Kartvizit

Aşkın Karaduman

Ortak, İstanbul

Aşkın, şirketler hukuku, fikri sınai haklar hukuku ile birleşme ve devralma işlemlerindeki yaklaşık 15 senelik tecrübesi ile Başgül Avukatlık Bürosu’na ortak olarak katılmıştır. Saygın uluslararası ve yerel avukatlık bürolarında çalışan Aşkın, kariyeri boyunca yabancı unsurlu ve karmaşık yapıya sahip işlemlerde önde gelen yerli ve yabancı yatırımcıları temsil etmiştir.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans (2003)
Türkiye Barolar Birliği (2006)
Kartvizit

Meriç Bahçıvan

Ortak, Ankara

Meriç, dava takibi, iş hukuku ile icra ve iflas konularından sorumlu ortaktır. Meriç özellikle işçi alacakları ve inşaat uyuşmazlıkları konusunda kapsamlı tecrübeye sahiptir. Kariyeri boyunca icra takipleri ile iflas, konkordato ve yeniden yapılandırma işlemlerinde birçok müvekkili temsil etmiştir.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans (2011)
Türkiye Barolar Birliği (2012)
Kartvizit

İletişim

Ankara Ofisi:

Kavaklıdere, Gaziosmanpaşa Mah, Billur Sk. No. 29/2
06680 Çankaya / Ankara

İstanbul Ofisi:

Akasya Residence A Kule Kat: 26D No. 150
34403 Üsküdar / İstanbul